Gwarancja niezawodności

Zapewniamy, że działamy w pełni profesjonalnie i odpowiedzialnie. Dostarczymy Ci dokładnie takie namioty imprezowe jak zamawiałeś (czyste i zadbane) oraz będziemy na czas i montaż wykonamy zgodnie z ustalonym harmonogramem prac.

Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn leżących po naszej stronie wynajem namiotów, mebli i wyposażenia imprezowego nie doszedłby do skutku wtedy zwrócimy Ci podwójną wartość zamówienia.

Współpracując z nami nie musisz się jednak martwić tym, że coś może pójść nie zgodnie z ustaleniami. Jako jedyni na rynku posiadamy bowiem aż osiem niezależnych ekip montażowych oraz nowe, własne samochody dostawcze.

Dlatego gwarantujemy, że na nas NIGDY się nie zawiedziesz!


Nasza firma jest dominującym dostawcą usług w zakresie wynajmu lekkich namiotów imprezowych na terenie Warszawy, województwa mazowieckiego i całej Polski, a naszymi klientami są często najwieksze agencje eventowe oraz najbardziej wymagajacy klienci indywidualni.

Inne firmy działające na tym rynku to głównie małe firmy nie posiadajace odpowiedniego zaplecza personalnego i technicznego, zupełnie nie przygotowane do skutecznego radzenia sobie z sytuacjami awaryjnymi; jeden wyeksploatowany samochód oraz sezonowi montażyści to dalece za mało żeby gwarantować terminowość i pewność montażu. A my często nie jesteśmy niestety w stanie zaradzić sytuacjom awaryjnym spowodowanym przez zaniechania lub brak profesjonalizmu i wyobraźni innych firm, które w internecie wyglądały na rzetelne i wiarygodne.

Weź to pod uwagę przed podjęciem decyzji o wynajmie namiotów na swoją imprezę i wybierz taką firmę, która da Ci gwarancję niezawodności.

Wierzymy, że bedziemy to MY, ponieważ z nami nie będziesz musiał/a się stresować.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!