Namiot Gwiazda / Star Wynajem

STAR I to efektowne namioty imprezowe typu gwiaza, które znajdują zastosowanie zarówno na eventach promocyjnych, jak również innych, nietypowych imprezach plenerowych organizowanych przez firmy, instytucje i osoby prywatne.

STAR I to nietypowe namioty imprezowe, w których poszycie w kształcie gwiazdy rozpięte jest na solidnym maszcie stalowym. W ten sposób uzyskujemy efektowne zadaszenie przestrzeni, które wymaga odpowiednio większej ilości wolnego miejsca niż standardowe namioty wyposażone w ściany pionowe.

Charakterystyka techniczna

STAR I to namiot imprezowy w kształcie gwiazdy, o średnicy całkowitej 12m, oferujący powierzchnię użytkową ok. 41 m2. Przestrzeń wewnątrz namiotu o wysokości 564cm jest ograniczona masztem (słupem nośnym) o średnicy 60mm położonym centralnie w stosunku do zadaszonej powierzchni. Poszycie namiotu wykonane jest z odpornej na ścieranie, wodoszczelnej – podwójnie impregnowanej tkaniny poliestrowej o gramaturze 220 g/m2.

Do namiotu STAR można zastosować podłogę drewnianą PRO o wymiarach: 6x6m, 8x8m lub 10x10m.

Namioty imprezowe STAR I są przeznaczone głównie do montażu na miękkim podłożu. W takim przypadku ramiona poszycia namiotów mocowane są do gruntu za pomocą odpowiednio długich i solidnych szpil stalowych, które usztywniają konstrukcję i nadają jej dużą stabilność.

W przypadku montażu namiotu STAR na utwardzonym podłożu niezbędne jest zastosowanie obciążników stalowych, mocowanych na końcach ramion poszycia. Zastosowanie obciążników pogarsza jednak nieco estetykę namiotów i wymusza konieczność zamaskowania tego obciążenia.