Namioty V2 EXCLUSIVE

Namioty ekspresowe V2 EXCLUSIVE to absolutny HIGH END wśród namiotów szybkorozkładalnych i rozwiązanie dla najbardziej wymagających.
Namioty imprezowe V2 posiadamy w rozimarze 5x5m oraz 4x6m.

Jako jedyni na rynku oferujemy wynajem namiotów eventowych V2 na potrzeby organizacji prestiżowych imprez i wydarzeń plenerowych.

Prowadzimy także sprzedaż namiotów eventowych V2 jako wyłączny dystrybutor producenta na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego.

Na wyjątkowość namiotów eventowych V2 składa się:

  • elegancka i masywna konstrukcja aluminiowa w kolorze tytanowym
  • grube, solidne nogi z gazowym wspomaganiem podnoszenia i chowanymi kółkami
  • wytrzymałe i szczelne poszycie z PCV z atestem niepalności, o gramaturze 470g/m²

Żadne inne namioty ekspresowe o podobnej wielkości nie gwarantują tak dużej odporności na czynniki atmosferyczne jak silny wiatr i ulewny deszcz.

Pozytywne zaskoczenie gwarantowane!

Przykładowe aranżacje

Wynajem namiotów eventowych V2 oferujemy wraz z pełnym wyposażeniem imprezowym. Do namiotów oferujemy m.in. meble eventowe (krzesła, stoły, sofy fotele, stoliki niskie, stoliki koktajlowe, itd.), meble podświetlane, bary mobilne i hokery (stołki barowe), a także ekspozytory i drobne akcesoria (kosze na śmiecie, popielnice, itd.).

Poniżej prezentujemy zdjęcia przykładowych aranżacji namiotów eventowych V2:

Wszystkie zaprezentowane powyżej meble są naszą własnością. Pełny asortyment mebli eventowych i wyposazenia na imprezy przedstawiony jest na naszej stronie EVENTMEBLE.pl.

Namioty ekspresowe V2 to zdecydowanie najlepsze namioty eventowe w swojej klasie i dlatego ich wynajem prowadzimy głównie na prestiżowe eventy i wydarzenia promocyjne. Serdecznie zachęcamy do wypróbowania jakości naszych namiotów!

Charakterystyka techniczna

Konstrukcja namiotu V2 oparta jest na solidnych, dodatkowo wzmocnionych elementach aluminiowych, które po rozłożeniu namiotu stanowią niezwykle sztywną i solidną konstrukcję nośną, której cehcą charakterystyczną są niezwykle masywne nogi o średnicy 12 cm.

Spiczasty dach namiotu eventowego V2 napinany jest teleskopowym masztem, a cały namiot usztywniany jest specjalnymi blokadami elementów konstrukcyjnych. Do krawędzi dachu wysokość wynosi aż 2,50 m (4,18 m w szczycie dachu) i jest to największa wysokość dostępna w namiotach ekspresowych – szybkorozkładalnych. Maksymalna wysokość namiotu (do konstrukcji ograniczjącej prześwit) wewnątrz wynosi 2,53 m.

Wyposażenie

W standarcie, namioty eventowe V2 wyposażone są w poszycie PCV w kolorze białym, w tym dach i 3 ściany pełne (bez okien). W opcji możemy zaproponować ściany przezroczyste i przezroczyste rozpinane na środku oraz elegancką i wytrzymałą podłogę drewnianą PRO, w kolorze czarnym lub ciemnobrązowym.

Namioty eventowe V2 mogą być montowane zarówno na podłożu trawiastym – miękkim, jak również utwardzonym (np. asfalt). W tym drugim przypadku konieczne jest zastosowanie obciążników stalowych (15 kg – skręcanych ze sobą dla wiekszej wytrzymałości), montowanych na każdą z nóg namiotu (min. 120 kg na cały namiot). Obciążniki do namiotów stanowią u nas standardowe wyposażenie namiotów imprezowych i dlatego nie wymagają dopłaty.