Namioty eventowe V2

Jako jedyni na rynku oferujemy wynajem namiotów ekspresowych tak wysokiej klasy; namioty eventowe V2 firmy VITABRI to absolutny HIGH END wśród namiotów na imprezy plenerowe i rozwiązanie dla najbardziej wymagających.
Namioty eventowe V2 posiadamy w rozmiarze 5 x 5 m  oraz  4 x 6 m.

Żadne inne namioty ekspresowe o podobnej wielkości nie gwarantują tak dużej odporności na czynniki atmosferyczne jak silny wiatr i ulewny deszcz.

Pozytywne zaskoczenie gwarantowane!

Charakterystyka techniczna

Na wyjątkowość namiotów eventowych V2 składają się:

  • masywna i elegancka konstrukcja aluminiowa w kolorze tytanowym
  • grube, solidne nogi o średnicy 12 cm z gazowym wspomaganiem podnoszenia
  • duża wysokość namiotu do krawędzi dachu – aż 2,50 m (4,18 m w szczycie dachu)
  • wytrzymałe i szczelne poszycie z PCV z atestem niepalności, o gramaturze 470g/m², na które składa się dach i 3 ściany pełne
  • w opcji ściany przezroczyste oraz elegancka i wytrzymała podłoga drewniana PRO w kolorze czarnym, o wysokości jedynie 5 cm

Namioty eventowe V2 mogą być montowane zarówno na podłożu trawiastym – miękkim, jak również utwardzonym (np. asfalt). W tym drugim przypadku konieczne jest zastosowanie obciążników stalowych (15 kg – skręcanych ze sobą dla większej wytrzymałości), montowanych na każdą z nóg namiotu (min. 120 kg na cały namiot). Obciążniki do namiotów stanowią u nas standardowe wyposażenie namiotów imprezowych i dlatego nie wymagają dopłaty.

Przykładowe aranżacje

Wynajem namiotów eventowych V2 oferujemy wraz z pełnym wyposażeniem imprezowym. Do namiotów oferujemy m.in. meble eventowe (krzesła, stoły, sofy fotele, stoliki niskie, stoliki koktajlowe, itd.), meble podświetlane, bary mobilne i hokery (stołki barowe), a także ekspozytory i drobne akcesoria (kosze na śmiecie, popielnice, itd.).

Poniżej prezentujemy zdjęcia przykładowych aranżacji namiotów eventowych V2:

Wszystkie zaprezentowane powyżej meble są naszą własnością. Pełny asortyment mebli eventowych i wyposażenia na imprezy przedstawiony jest na naszej stronie EVENTMEBLE.pl.

Namioty ekspresowe V2 to zdecydowanie najlepsze namioty eventowe w swojej klasie i dlatego ich wynajem prowadzimy głównie na prestiżowe eventy i wydarzenia promocyjne. Serdecznie zachęcamy do wypróbowania jakości naszych namiotów!