Namioty handlowe

Oferujemy sprzedaż i serwis namiotów ekspresowych V3 produkcji francuskiej firmy VITABRI, która jest liderem w Europie w branży produkcji ekskluzywnych namiotów szybkorozkładalnych.

Pod względem estetyki i wytrzymałości namioty imprezowe V3 o lata świetlne wyprzedzają podobne konstrukcje dostępne na rynku. Każdy kto profesjonalnie wykorzystuje namioty tego typu dobrze wie, że namioty VITABRI nie mają sobie równych! ELEGANCKIE i STABILNE doskonale sprawdzają się w wymagajacych zastosowaniach eventowych, reklamowych i wystawienniczych.

Konstrukcja namiotów V3 jest wykonana w 100% z aluminium, co daje niezwykłą lekkość przy zachowaniu wytrzymałości typowej dla namiotów stalowych. Tak dużą wytrzymałość konstruktorzy uzyskali dzięki zastosowaniu wewnętrznie wzmacnianych szabli (profili) dachu oraz sześciąkątnych profili nośnych, z których wykonane są nogi namiotu.

Namioty eventowe V3 są dostępne w 16 rozmiarach; od 2x2m, poprzez najbardziej popularne: 3x3m, 3x6m, 4x4m, az po namioty sześciokątne o boku 3m, 4m lub 6m. Pozwala to namiotom VITABRI V3 sprostać wszystkim wymaganiom jakie stawia profesjonalne zastosowanie w branży eventowej. Namioty mogą być wyposażone w poszycia poliestrowe w wybranym kolorze i dodatkowo (za dopłatą) spersonalizowane według projektu klienta (nadruk).


 

Klienci kupujący namioty eventowe V3 doceniają przede wszystkim:

  • krótki czas i łatwość montażu – namiot rozkłada się w niespełna minutę, a na założenie ścian potrzeba nie więcej niż 5 minut
  • wyjątkowa estetyka – dzięki satynowo-srebrnej konstrukcji aluminiowej i szczelnemu, poliestrowemu poszyciu w wybranym kolorze
  • wysoka odporność na wiatr – znacznie przewyższająca poziom oferowany przez podobne konstrukcje dostępne na rynku
  • wygoda w transporcie – po złożeniu namioty łatwo przetransportować, m.in. dzięki kompaktowym wymiarom i praktycznemu pokrowcowi

Sprzedaż namiotów eventowych VITABRI V3 realizujemy niezwłocznie, według kolejności otrzymanych zamówień. Czas realizacji zamówień wynosi maks. 14 dni.

Do pobrania