Hale namiotowe

Posiadamy wysokiej jakości hale namiotowe o szerokości 6 i 8 m oraz długości do 30 m, które oferujemy na wynajem dla celów organizacji prestiżowych imprez firmowych i eleganckich bankietów prywatnych. Nasze hale namiotowe są inne niż standardowe; wykonane są w Polsce z solidnych profili aluminiowych i wyposażone w grube poszycie PCV w kolorze białym (odporne na wiatr i opady atmosferyczne). W opcji oferujemy do nich ściany przezroczyste, ozdobną wysłonę sufitu (tzw. galę), oświetlenie (w tym żyrandole), a także meble bankietowe oraz meble konferencyjne.

Namioty halowe ALFA idealnie sprawdzają się jako eleganckie, ogrodowe namioty imprezowe na bankiety okolicznościowe, takie jak wesela, komunie św., imprezy urodzinowe, itp. W razie potrzeby wynajmowane hale namiotowe możemy wyposażyć w akcesoria eventowe, w tym np. parkiet taneczny, nagłośnienie i oświetlenie, bary podświetlane czy szatnie ubraniowe.

Hale namiotowe ALFA doskonale sprawdzają się również na wszelkich eventach firmowych organizowanych w plenerze, takich jak: konferencje firmowe, szkolenia i pokazy,  wmurowanie kamienia węgielnego oraz wszelkie imprezy promocyjne.

Hale namiotowe ALFA oferujemy w dwóch wersjach; bez podłogi (do montażu na równym podłożu) lub z podłogą drewnianą.

Opis i charakterystykę techniczną hal namiotowych ALFA na wynajem znajdziesz tutaj  >>opis techniczny<<