Meble i wyposażenie

W NAMIOTY IMPREZOWE posiadamy a wynajem nie tylko eleganckie namioty imprezowe oraz hale namiotowe, ale również szeroki wybór wysokiej jakości mebli eventowych.
Gwarantujemy, że będziesz pod wrażeniem bogactwa asortymentu oraz wysokiej jakości naszych mebli.

wynajem-stolow-i-krzesel

Posiadamy meble eventowe na wynajem, w niespotykanie dużym wyborze i w idealnym stanie technicznym i wizualnym. Wynajmujemy m.in. stoły i krzesła, fotele, sofy, pufy, meble ogrodowe, meble dziecięce (krzesełka i stoliki). leżaki, komplety piwne, itd. Nie działamy jak typowa wypożyczalnia mebli, wynajem mebli eventowych prowadzimy zawsze z transportem i montażem.

Wynajem mebli eventowych i wyposażenia do namiotów imprezowych prowadzimy głównie w Warszawie i w woj. mazowieckim, ale przy większych zamówieniach (powyżej 1000 zł) wynajem namiotów i mebli realizujemy również na terenie całej Polski.

Sprawdź naszą pełną ofertę wynajmu mebli imprezowych tutaj: EVENTMEBLE

 

Bary podświetlane i recepcje

Bary podświetlane i recepcje

Oferujmy wynajem podświetlanych barów mobilnych i recepcji, które doskonale sprawdzają się przy organizacji eleganckich imprez prywatnych oraz prestiżowych eventów firmowych w plenerze. Wynajem barów przenośnych prowadzimy zawsze z dowozem i posadowieniem w miejscu przeznaczenia. Posiadamy również akcesoria dodatkowe takie jak hokery (stołki barowe), wolnostojące pojemniki na lód, itp.

Ekrany i projektory

Ekrany i projektory

Oferujemy wynajem projektorów i ekranów projekcyjnych do odtwarzania materiałów wizualnych, takich jak zdjęcia, filmy i prezentacje. Posiadamy własne projektory wizyjne o dużej jasności oraz ekrany projekcyjne 2x3m w ramie, do projekcji od przodu lub od tyłu. Nie działamy jednak jak typowa wypożyczalnia ekranów i projektorów; sprzęt wynajmujemy zawsze z montażem i obsługą techniczną.

Oświetlenie plenerowe

oświetlenie na imprezy

Posiadamy zarówno oświetlenie do namiotów imprezowych jak również profesjonalne oświetlenie plenerowe na które sładają się sznury swietlne (łąńcuchy świetlne zewnętrzne), reflektory LED IP67, listwy LED bar, oraz podświetlacze architektoniczne, które umożliwiają nastrojowe oświetlenie terenu na imprezach plenerowych.

Wynajem małych scen

wynajem sceny warszawa

Oferujemy wynajem podestów scenicznych oraz wynajem małych scen z zadaszeniem na różnego typu imprezy plenerowe, takie jak festyny, pikniki firmowe oraz eventy promocyjne i medialne. Posiadamy również nagłośnienie eventowe i oświetlenie, które sprawdza się doskonale na imprezach do 1000 osób.

Wynajem podłogi tanecznej

wynajem parkiet taneczny

Oferujemy wynajem drewnianej podłogi tanecznej S-PRO do zastosowań zewnętrznych oraz wynajem parkietu tanecznego PRESTIGIO przeznaczonego do montażu wewnątrz namiotów. S-PRO to drewniana podłoga plenerowa w kolorze czarnym, która doskonale sprawdza się przy montażu na  miękkim podłożu (np. na trawie), jak i na podłożach utwardzonych, takich jak taras, chodnik, itp. Parkiet taneczny PRESTIGIO, w kolorze jasnego drzewa, proponujemy do bardziej prestiżowych i profesjonalnych zastosowań, głównie wewnątrz budynków.

Sprawdź naszą pełną ofertę wynajmu mebli imprezowych tutaj: PARKIETY TANECZNE