Meble i wyposażenie

W NAMIOTY IMPREZOWE posiadamy a wynajem nie tylko eleganckie namioty i hale namiotowe, ale również szeroki wybór wysokiej jakości mebli eventowych.
Gwarantujemy, że będziesz pod wrażeniem bogactwa asortymentu oraz wysokiej jakości naszych mebli.

Posiadamy meble eventowe na wynajem, w niespotykanie dużym wyborze i w idealnym stanie technicznym i wizualnym. Wynajmujemy m.in. stoły i krzesła, fotele, sofy, pufy, meble ogrodowe, meble dziecięce (krzesełka i stoliki). leżaki, komplety piwne, itd. Nie działamy jak typowa wypożyczalnia mebli, wynajem mebli eventowych prowadzimy zawsze z transportem i montażem.

Wynajem mebli eventowych i wyposażenia do namiotów imprezowych prowadzimy głównie w Warszawie i w woj. mazowieckim, ale przy większych zamówieniach (powyżej 1000 zł) wynajem namiotów i mebli realizujemy również na terenie całej Polski.

Bary podświetlane i recepcje

Bary podświetlane i recepcje

Oferujmy wynajem podświetlanych barów mobilnych i recepcji, które doskonale sprawdzają się przy organizacji eleganckich imprez prywatnych oraz prestiżowych eventów firmowych w plenerze. Wynajem barów przenośnych prowadzimy zawsze z dowozem i posadowieniem w miejscu przeznaczenia. Posiadamy również akcesoria dodatkowe takie jak hokery (stołki barowe), wolnostojące pojemniki na lód, itp.

Ekrany i projektory

Ekrany i projektory

Oferujemy wynajem projektorów i ekranów projekcyjnych do odtwarzania materiałów wizualnych, takich jak zdjęcia, filmy i prezentacje. Posiadamy własne projektory wizyjne o dużej jasności oraz ekrany projekcyjne 2x3m w ramie, do projekcji od przodu lub od tyłu. Nie działamy jednak jak typowa wypożyczalnia ekranów i projektorów; sprzęt wynajmujemy zawsze z montażem i obsługą techniczną.

Oświetlenie plenerowe

oświetlenie na imprezy

Posiadamy zarówno oświetlenie do namiotów imprezowych jak również profesjonalne oświetlenie plenerowe na które sładaja się sznury swietlene (łąńcuchy świetlne zewnętrzne), reflektory LED IP67, listwy LED bar, oraz podświetlacze architektoniczne, które umożliwiają nastrojowe oświetlenie terenu na imprezach plenerowych.

Wynajem małych scen

wynajem sceny warszawa

Oferujemy wynajem podestów scenicznych oraz wynajem małych scen z zadaszeniem na różnego typu imprezy plenerowe, takie jak festyny, pikniki firmowe oraz eventy promocyjne i medialne. Posiadamy również nagłośnienie eventowe i oświetlenie, które sprawdza się doskonale na imprezach do 1000 osób.

Wynajem podłogi tanecznej

wynajem parkiet taneczny

Oferujemy wynajem podłogi tanecznej plenerowej, jak i składany parkiet taneczny do wewnątrz. Podłoga plenerowa S-PRO w kolorze czarnym, doskonale sprawdza się przy montażu zarówno na podłożu miękkim (np. na trawie), jak i przy montażu na podłożu utwardzonym. Parkiet taneczny PRESTIGO, w kolorze jasnego drzewa, proponujemy do bardziej prestiżowych i profesjonalnych zastosowań, głównie wewnątrz budynków.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą mebli na imprezy na naszej stronie eventmeble.pl.