Namiot Bankietowy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na wynajem namiotów bankietowych do organizacji imprez okolicznościowych w plenerze. Jako renomowana wypożyczalnia namiotów imprezowych posiadamy namioty bankietowe profesjonalnej jakości, które doskonale sprawdzają się przy organizacji eleganckich imprez w ogrodzie, w tym jako namioty weselne i namioty na komunie.

Obsługujemy głównie tych klientów, którym zależy na możliwie najlepszej jakości namiotów przy zachowaniu atrakcyjnej ceny wynajmu.

Asortyment i wyposażenie

Oferujemy wysokiej klasy namioty bankietowe dwóch podstawowych typów:

  • namioty bankietowe – ekspresowe V3 i V2, z dachem spiczastym i białym poszyciem, o wymiarach 3x2m, 3x3m, 3×4,5m i 3x6m, 4x4m, 5x5m, 6x6m, które można łaczyć ze soba dla uzyskanie większych powierzchni zadaszenia
  • bankietowe hale namiotowe ALFA, z dachem dwuspadowym oraz białym poszyciem PCV, o szerokości 6 lub 8m i długości stanowiącej wielokrotność 3m, np. 6x9m, 6x12m, 6x15m, 8x12m, 8x15m, 8x18m, 8x21m

Namioty bankietowe – ekspresowe V3 i V2 można łączyć ze sobą dla uzyskania zadaszenie większych i nieregularnych powierzchni, np. dwa namioty 3×4,5m można połączyć w jeden namiot o wielkości 6×4,5m, a dwa namioty 4x4m można połączyć w jeden 8x4m. Namioty można łączyć również w taki sposób, aby uzyskać układ narożnikowy L lub U (ustawienie w podkowę). Takie rozwiązania sprawdzają się przy organizacji imprez w mniejszych ogrodach, gdzie trudno o dużą przestrzeń wolną od drzew i roślin. Reasumując; ekspresowe namioty bankietowe najlepiej sprawdzają się jako zadaszenie mniejszych i nieregularnych powierzchni. Oferują przy tym kameralność trudna do osiągnięcia w przypadku zastosowania namiotów halowych.

Halowe namioty bankietowe ALFA to wyjątkowo solidne namioty imprezowe polecane na większe bankiety w ogrodzie (powyżej 30 osób). Namioty tego typu najlepiej zabezpieczają przed  niekorzystnymi warunkami pogodowymi (silny wiatr) oraz stwarzają możliwość swobodniejszej aranżacji zadaszonego miejsca (w namiocie takim można zmieścić więcej stołów i krzeseł oraz np. parkiet do tańca), ale są nieco mniej kameralne niż mniejsze namioty ekspresowe.

Na wyposażenie dodatkowe namiotów bankietowych składa się m.in.: podłoga drewniana, oświetlenie, ściany przezroczyste, ozdobne wysłony nóg i sufitu (tylko V3) oraz ogrzewanie.

Meble i akcesoria

Nasze namioty we wszelki potrzebny sprzęt i wyposażenie, w tym meble bankietowe, , podłogi plenerowe, bary podświetlane i plenerowy parkiet taneczny. Posiadamy również własne nagłośnienie i oświetlenie (reflektory, listwy led, łańcuchy świetlne). Posiadamy wysokiej jakości namioty bankietowe

  • stoły i krzesła bankietowe (stoły z obrusami, krzesła z pokrowcami, stoliki koktajlowe – wysokie)
  • meble tapicerowane (sofy, pufy, fotele) oraz meble ratanowe
  • meble podświetlane i bary
  • parasole grzewcze
  • plenerowy parkiet taneczny
  • oświetlenie architektoniczne – zewnętrzne (oświetlenie terenu i drzew)

Nasze namioty bankietowe, meble i wyposażenie są w doskonałym stanie i dlatego ich wynajem realizujemy nawet na najbardziej eleganckie imprezy prywatne i prestiżowe bankiety firmowe. Nie działamy jak typowa wypożyczalnia namiotów bankietowych; wynajem oferujemy  wyłącznie z montażem i transportem.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Namioty cateringowe

Jeśli planujesz organizację plenerowej imprezy okolicznościowej, musisz liczyć się ze zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Aby Twoi goście przez całe przyjęcie czuli się komfortowo i bezpiecznie, skorzystaj z naszej oferty wynajmu namiotów bankietowych. Jako wypożyczalnia profesjonalnych akcesoriów eventowych proponujemy cateringowe namioty najwyższej jakości – jesteśmy przekonani, że ich wygląd, trwałość i wykonanie spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Nowoczesne i eleganckie namioty biesiadne na każdą okazję

Komunia, wesele w plenerze, urodziny, jubileusz, chrzciny, konferencja czy wieczór panieński w ogrodzie – bez względu na to, z jakiej okazji organizujesz przyjęcie, jeśli chcesz, aby odbyło się na świeżym powietrzu – postaw na namioty bankietowe! Funkcjonalne i dobrze prezentujące się biesiadne namioty mogą pełnić funkcję zadaszenia dla cateringu czy sceny. Dzięki nim Ty i Twoi goście możecie świetnie bawić się przez całą imprezę bez obaw o warunki pogodowe – plenerowe namioty wykonane z wytrzymałych materiałów skutecznie chronią przed wiatrem, deszczem czy nadmiernym nasłonecznieniem.

Plenerowy namiot 6×12 bankietowy skrojony na miarę

Oferujemy wysokiej klasy namioty bankietowe różnej wielkości, zaprojektowane w różnym stylu, dlatego bez problemu dobierzesz odpowiedni produkt dopasowany do Twoich potrzeb oraz charakteru uroczystości. W asortymencie posiadamy biesiadne namioty – ekspresowe V3 i V2 i hale namiotowe ALFA. Dostarczamy również wyposażenie i akcesoria dodatkowe w postaci oświetlenia, instalacji grzewczych, podłóg drewnianych, parkietów tanecznych, przezroczystych ścian czy tapicerowanych mebli.

Najwyższej jakości namioty cateringowe i bankietowe na wynajem

Zapewnij najlepsze warunki swoim gościom w czasie imprez towarzyskich czy bankietów firmowych – wybierz proponowane przez nas namioty cateringowe! Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty oraz kontaktu.