Namioty ekspozycyjne

W NAMIOTY IMPREZOWE oferujemy na wynajem namioty ekspozycyjne do organizacji stoisk promocyjnych i wystawowych na imprezach plenerowych. Posiadamy wysokiej klasy ekspresowe namioty promocyjne i handlowe oraz namioty eventowe klasy HIGH-END, które spełniają najwyższe standardy w zakresie estetyki i wytrzymałości. Nasze namioty ekspozycyjne dostępne są do wynajmu z poszyciem białym i czarnym, w tym w wersji z podłogą drewnianą.

wypożyczalnia namiotów

Posiadamy wysokiej jakości namioty ekspresowe o konstrukcji aluminiowej z eleganckim poszyciem poliestrowym lub PCV. Jako przodująca na rynku wypożyczalnia namiotów imprezowych zapewniamy pełny wybór rozmiarów; od 3x2m do 6x4m, co umożliwia organizację stoisk promocyjnych i handlowych dostosowanych do charakteru imprezy plenerowej.

Oferujemy tylko takie namioty ekspozycyjne i wystawowe, które są w doskonałym stanie technicznym i wizualnym, dlatego sprawdzają się głównie na prestiżowych eventach promocyjnych.

Namioty ekspozycyjne – asortyment i wyposażenie

Jako namioty wystawowe najlepiej sprawdzają się:

  • lekkie namioty ekspresowe V3 o wymiarach: 2x3m, 3x3m, 3×4,5m, 3x6m oraz 4x4m i 5x5m
  • namioty ekspresowe V2 o wymiarach 5x5m i 6x4m

​Pełny opis naszych namiotów znajduje się tutaj: nasze namioty

Oba wymienione powyżej typy namiotów są szybkie w montażu i jednocześnie bardzo estetyczne (z białym poszyciem poliestrowym lub PCV). Podwyższoną odporność na wiatr zapewnia im specjalnie wzmocniona, aluminiowa konstrukcja, a nieprzemakalność gwarantuje odpowiednia jakość materiałów poszycia namiotów.

Namioty wystawowe tego samego rodzaju (np. V3) można łączyć ze sobą zadaszając większe powierzchnie eventowe i uzyskując funkcjonalne ciągi ekspozycyjno-handlowe.

Wygoda współpracy z nami polega m.in. na tym, że jak żadna inna wypożyczalnia namiotów imprezowych oferujemy pełne wyposażenie w meble eventowe ( EVENTMEBLE.pl ) oraz wyposażenie techniczne takie jak małe sceny, nagłośnienie i oświetlenie ( SCENART.pl ).

W razie potrzeby nasze namioty ekspozycyjne wyposażamy w podłogę drewnianą lub obciążniki stalowe (szczególnie przydatne przy montażu na utwardzonym podłożu) oraz ogrzewanie (parasole grzewcze) i wszelkie akcesoria imprezowe.

Wynajem namiotów ekspozycyjnych i wystawowych realizujemy wyłącznie z dowozem i montażem; nie wypożyczamy namiotów ekspresowych do samodzielnego rozkładania.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!