Namioty eventowe

Oferujemy wysokiej klasy namioty eventowe na prestiżowe imprezy i wydarzenia organizowane w plenerze. Naszą specjalnością jest wynajem namiotów eventowych na mniejsze, ekskluzywne wydarzenia plenerowe, takie jak wmurowanie kamienia węgielnego, otwarcie lokalu, konferencje plenerowe, eventy promocyjne i PR. Oferujemy również namioty eventowe pełniące funkcje pomocnicze na dużych eventach promocyjnych i firmowych (garderoby dla artystów, zadaszenie przejścia, zadaszenie szatni, zadaszenie stanowisk realizatorskich, itp.).

Jako namioty do organizacji niedużych eventów promocyjnych lub jubileuszowych polecamy ekspresowe (szybkorozkładalne) namioty eventowe V3 PREMIUM 3x6m lub 4x4m, które idealnie sprawdzają się jako lekkie, efektowne zadaszenia plenerowe, w tym np. jako zadaszenie samochodów.

Do organizacji eventów o charakterze koktajlowym polecamy ekskluzywne namioty V2 HIGH END 5x5m, z podwyższanym dachem spiczastym lub namioty STAR w kształcie gwiazdy.

Na eventy promocyjne takie jak konferencje i prezentacje oferujemy wynajem hal namiotowych ALFA, z dachem dwupłaszczyznowym, o szerokości 8m, w wersji z pełnymi lub przezroczystymi ścianami PCV.

Asortyment i wyposażenie

Dla potrzeb organizacji imprez plenerowych o charakterze promocyjnym oferujemy ekskluzywne namioty eventowe w kilku rodzajach:

  • namioty ekspresowe V3 (szybkorozkładalne) – o wielkości od 2x3m do 6x6m / pełny opis znajduje się TUTAJ
  • ekskluzywne namioty ekspresowe V2 (z samopodnoszeniem) – o wielkości 5x5m oraz 6x4m
  • namioty STAR w kształcie gwiazdy o rozpiętości 12m

Posiadamy także eventowe hale namiotowe ALFA o szerokości 8 m i długości do 30m, które doskonale sprawdzają się na takich wydarzeniach, jak np. wmurowanie kamienia węgielnego, launch eventy oraz konferencje plenerowe.

Lekkie namioty eventowe oraz hale namiotowe wyposażamy kompleksowo w meble eventowe, recepcje, szatnie oraz sprzęt techniczny, taki jak małe sceny, nagłośnienie, oświetlenie i ogrzewanie.

Serdecznie zapraszamy do składania zapytań.