Namioty eventowe

Oferujemy wysokiej klasy namioty eventowe na prestiżowe imprezy i wydarzenia organizowane w plenerze przez firmy oraz instytucje. Naszą specjalnością jest wynajem namiotów eventowych wysokiej klasy na wszelkie bardziej ekskluzywne wydarzenia plenerowe, w tym głównie imprezy promocyjne. Oferujemy również namioty eventowe pełniące funkcje pomocnicze na dużych eventach (garderoby dla artystów, zadaszenie przejścia, zadaszenie szatni, zadaszenie stanowisk realizatorskich, itp.).

Wynajem namiotów eventowych oferujemy wyłącznie z montażem i transportem na terenie Warszawy, mazowieckiego i całej Polski.

Poniżej przedstawiamy opis naszych namiotów eventowych na wynajem według ich typów:

 

Namioty ekspresowe V3

Dla potrzeb organizacji eventów plenerowych o charakterze promocyjnym oferujemy ekspresowe namioty eventowe V3 firmy VITABRI. Są to namioty klasy PREMIUM, o konstrukcji aluminiowej, z poszyciem poliestrowym w kolorze białym lub czarnym, które idealnie sprawdzają się jako lekkie, efektowne zadaszenia plenerowe, w tym np. jako zadaszenie samochodów.

Namioty eventowe V3 dostępne są w następujących wymiarach:  2 x 3 m  ;  3 x 3 m  ;  3 x 4,5 m  ;  3 x 6 m  ;  4 x 4 m
W opcji dostępna jest podłoga drewniana PRO do namiotów eventowych V3.

Pełny opis namiotów ekspresowych V3 znajduje się  >> TUTAJ <<

Namioty ekspresowe V2

Oferujemy również wynajem namiotów eventowych klasy HIGH-END. Są nimi namioty ekspresowe V2 firmy VITABRI, które posiadają specjalnie wzmocnioną konstrukcję aluminiową oraz poszycie PCV lub poliestrowe w kolorze białym. Namioty eventowe V2 najlepiej sprawdzają się przy organizacji stoisk promocyjnych (tzw. launch events) oraz przy organizacji ekskluzywnych koktajl party.

Namioty eventowe V2 dostępne są w dwóch wymiarach:  4 x 6 m  oraz  5 x 5 m.
W opcji dostępna jest podłoga drewniana PRO do namiotów eventowych V2.

Pełny opis techniczny namiotów eventowych V2 HIGH-END znajdziesz  >> TUTAJ <<

Namioty STAR

Wynajem namiotów eventowych to również namioty STAR, jednomasztowe, o rozpiętości 12m.

Charakterystyka techniczna namiotów STAR znajduje się  >> TUTAJ <<

Hale namiotowe ALFA

W naszej firmie oferujemy również wynajem eventowych hal namiotowych. Posiadamy hale namiotowe renomowanego polskiego producenta – firmy POL-PLAN, o konstrukcji w solidnych profili aluminiowych z białym lub przezroczystym poszyciem z PCV. Hale namiotowe ALFA doskonale sprawdzają się na wszelkich eventach firmowych organizowanych w plenerze, takich jak: konferencje firmowe, szkolenia i pokazy,  wmurowanie kamienia węgielnego oraz wszelkie imprezy promocyjne.

Hale namiotowe ALFA oferujemy w dwóch szerokościach:  6 m  oraz  8 m  i  długości  do 30 m,  również w wersji z podłogą drewnianą.

Opis i charakterystyka techniczna namiotów halowych ALFA znajdują się  >> TUTAJ <<

Ekspresowe namioty eventowe V3 i V2 oraz hale namiotowe ALFA wyposażamy kompleksowo w meble eventowe, recepcje, szatnie, parkiet taneczny oraz sprzęt techniczny, taki jak małe sceny, oświetlenie i ogrzewanie.

Serdecznie zapraszamy do składania zapytań!