Namioty ogrodowe

W NAMIOTY IMPREZOWE oferujemy wynajem namiotów piknikowych na imprezy plenerowe organizowane przez klientów indywidualnych jak również na pikniki firmowe.

Oferujemy namioty piknikowe na imprezy plenerowe, takie jak festyny organizowane przez urzędy i instytucje, a także pikniki firmowe i prywatne. Wynajem namiotów piknikowych prowadzimy wraz z dodatkowym sprzętem, takim jak komplety piwne (ławy biesiadne, 8-osobowe), stoły, krzesła, parasole grzewcze i inne, które mogą być potrzebne przy organizacji imprez tego typu. Nie działamy jak typowa wypożyczalnia sprzętu piknikowego Warszawa, wynajem prowadzimy zawsze z transportem i montażem.

Asortyment i wyposażenie

Najbardziej praktycznymi zadaszeniami przy organizacji festynów i pikników w plenerze jest wynajem ekspresowych namiotów piknikowych V3 z dachem spiczastym i białym poszyciem poliestrowym.

Dzięki nowoczesnej, aluminiowej konstrukcji i eleganckiemu poszyciu namioty V3 doskonale sprawdzają się przy organizacji nawet bardzo prestizowych imprez plenerowych.

Namioty imprezowe V3 standardowo wyposażone są w 3 boki pełne (bez okien). W opcji można je wyposażyć m.in. w podłogę drewnianą i meble (stoły. krzesła, ławy piknikowe, meble ogrodowe, itd.).

Oferujemy wynajem ekspresowych namiotów piknikowych V3 w najbardziej praktycznych wymiarach: 2x3m, 3x3m, 3×4,5m, 3x6m oraz 4x4m, 5x5m i 6x6m.

Jako namioty piknikowe polecamy równiez namioty STAR – typu gwiazda (1- lub 2-masztowe) oraz hale namiotowe ALFA.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu!