Namioty weselne

Zapewniamy namioty weselne na przyjęcia do 150 osób, organizowane w przydomowych ogrodach lub przypałacowych parkach. Specjalizujemy sie w rozwiązaniach nietypowych; gdzie zamiast jednego dużego namiotu weselnego oferujemy zadaszenie powierzchni wieloma mniejszymi namiotami, połączonymi ze sobą w zależności od ukształtowania terenu i potrzeb funkcjonalnych. Wesele w namiocie jest nieporównywalnie bardziej kameralne i „klimatyczne” niż te organizowane w lokalu i nasi klienci wybierają takie rozwiązanie nawet pomimo nieco wyższego kosztu organizacji w porównaniu do standardowego wesela.

Posiadamy wysokiej klasy, eleganckie namioty weselne ze śnieżnobiałym poszyciem oraz estetyczną i praktyczną (antyposlizgową) podłogą drewnianą. Zapewniamy równiez stoły i krzesła oraz potrzebne akcesoria (bary z zadaszeniem, słupki odgradzające ze sznurami ozdobnymi, czerwony lub biały dywan, zadaszone parkiety taneczne, popielnice z piaskiem, itd.) oraz wyposażenie techniczne (oświetlenie namiotów, oświetlenie terenu sznurami świetlnymi, nagłośnienie i oświetlenie dyskotekowe, ogrzewanie, itd.). Namioty weselne wynajmujemy na okres do 2 dni (nie wliczając dnia montażu i demontażu).

Namiotowe hale weselne ALFA

Namioty halowe z podłogą drewnianą, z dachem dwupłaszczyznowym, poszyciem z PCV w kolorze białym i z opcjonalnymi przezroczystymi ścianami oraz ozdobną wysłoną sufitu do organizacji eleganckich przyjęć weselnych w plenerze.

Namioty weselne – halowe oferują odpowiedni prestiż i komfort dla organizacji wymarzonego wesela w plenerze i bardzo dobrze zabezpieczają przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi.

Lekkie namioty weselne V3

Eleganckie, aluminiowe namioty imprezowe z poszyciem poliestrowym i z podłogą drewnianą, do stosowania na eleganckich przyjęciach w ogrodzie.

Namioty weselne V3 dostępne są w wymiarach 3x3m, 3×4,5m , 3x6m oraz 4x4m i można je ze sobą łączyć, zadaszając nieregularne powierzchnie ogrodów i parków. Namioty te posiadają idealnie białe poszycie, które odpowiednio podświetlone ciepłym, żarowym światłem tworzą wyjatkowo klimatyczny nastrój, daleki od dynamiki kolorowych świateł stosowanych do oświetlenia parkietu tanecznego.