Namioty handlowe

W NAMIOTY IMPREZOWE oferujemy wynajem namiotów handlowych na stoiska organizowane podczas imprez plenerowych, takich jak kiermasze i pikniki rekreacyjno-sportowe.
Namioty handlowe wynajmujemy wraz z montażem i transportem zarówno na terenie Warszawy jak i na terenie całej Polski. Naszą główną domeną są jednak namioty handlowe Warszawa.

W ofercie posiadamy profesjopnalne namioty handlowe – ekspresowe V3 o wzmocnionej konstrukcji aluminiowej wyposażone w eleganckie i wytrzymałe poszycie poliestrowe w kolorze białym (dach + 3 ściany).

Jako dominująca wypożyczalnia namiotów handlowych oferujemy wyłącznie namioty wysokiej jakości i w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym.

Namioty handlowe Warszawa to MY!

Asortyment i wyposażenie

Prowadzimy wynajem namiotów handlowych w najbardziej typowych wymiarach:
2x3m, 3x3m, 3×4,5m, 3x6m (z możliwością podzielenia na dwa stoiska 3x3m) oraz 4x4m, 5x5m i 6x6m.
Nasze namioty wyposażamy w potrzebne sprzęty i meble, tak aby możliwie najlepiej odpowiadały potrzebom organizatora i użytkowników (sprzedawców).

W standardzie namioty ekspresowe stosowane jako zadaszenie stoisk handlowych są wyposażone w dach i 3 ściany poliestrowe w kolorze białym. Namioty handlowe mogą być wyposażone w podłogę drewnianą PRO, która nie tylko podnosi komfort, ale również stanowi skuteczne obciążenie namiotu.

W przypadku montażu namiotów na podłożu utwardzonym, w wersji bez podłogi, stosujemy obciążniki stalowe (mocowane do nóg namiotów).

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i dokonywania rezerwacji terminów!